English
Close
Search
3 Items in Grid 4 Items in Grid List

Konzerva ANIMONDA Carny Adult hovězí, krůta + krevety 200 g

100% čerstvé ingredience dělají z tohoto šťavnatého jídla obzvláště delikátní jídlo. Toto kvalitní krmivo pro kočky navíc obsahuje i taurin, který je pro kočky nezbytný.

Konzerva ANIMONDA Carny Adult hovězí + jehně 400 g

Vysoký podíl čerstvých masitých ingrediencí dělá z této konzervy kulinářský vrchol pro vaši kočku. Toto vysoce kvalitní šťavnaté krmivo je optimálně přizpůsobeno dospělým kočkám od 1 do 6 let.

Kapsička ANIMONDA Carny Kitten - drůbeží koktejl 85 g

Masová pochoutka pro koťata Díky malým a jemným kouskům je velikost vhodná pro koťata, které mohou snadno žvýkat.

Kapsička ANIMONDA Carny Kitten - hovězí, telecí + kuře 85 g

Vydatné hovězí maso, křehké telecí maso a chutné kuře se setkávají v kulinářském požitku pro rostoucí koťata, která chtějí objevovat svět.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult - masový koktejl 85 g

Hovězí, kuřecí a zvěřina kombinuje to nejlepší z různých druhů masa v jednom kompletním krmivu – a poskytuje kočkám všechny základní živiny.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult - hovězí + kuře 85 g

Podíl 65 % masitých složek dělá z Carny Adult Beef + Chicken lahodný chuťový zážitek pro dospělé kočky. Masité kousky zajistí nefalšovaný požitek při každém krmení.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult - hovězí, krocan + krevety 85 g

Kvalitní krmivo pro kočky s hovězím, krůtím + krevetami neobsahují obilí, sóju ani cukr. Navíc obsahuje i taurin, který je pro kočky nezbytný.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult - hovězí + pštros 85 g

Pečlivě připravené čerstvé a masité suroviny rozbuší srdce každé kočky. Ideální krmivo pro majitele koček, pro které je zdravá kočičí strava prioritou.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult hovězí + klokan 85 g

Krmivo s viditelnými kousky masa, nezbytnými vitamíny a taurinem jistě zapůsobí na každou náročnou kočku. Ideální krmivo pro kočky od 1 do 6 let.

Kapsička ANIMONDA Carny Adult - hovězí + perlička 85 g

Esenciální vitamíny, minerály a taurin dělají z této kapsičky vyvážené kompletní krmivo. Vhodná pro dospělé kočky od 1 do 6 let.

Paštika ANIMONDA Vom Feinstein hovězí + losos + špenát 100 g

Luxusní krmivo pro kočky překvapí náročné gurmánské kočky středem plným lahodných ingrediencí – s hovězím masem, filet z lososa + špenát. Tato pochoutka zaručuje širokou škálu kulinářských požitků v misce pro kočky od 1 do 6 let.

Paštika ANIMONDA Vom Feinstein kuřecí + losos + špenát 100 g

Kočky milují kulinářská překvapení! Kuřecím masem, filetem z lososa + špenátem potěší gurmánské kočky svými vybranými masovými přísadami.

Paštika ANIMONDA Vom Feinstein krůtí + hovězí + mrkev 100 g

Paštika s krůtím masem, hovězím masem + mrkví je přizpůsobena nutričním požadavkům dospělých koček od 1 do 6 let a poskytuje jim všechny základní živiny, které každý den potřebují.

Paštika ANIMONDA Vom Feinstein hovězí, kuřecí prsa + bylinky 100 g

Paštika s hovězím masem, kuřecími prsíčky a bylinkami je jen jednou z mnoha lahodných odrůd řady Vom Feinsten se svými jedinečnými příchutěmi, které nikdy nepřestanou těšit kočky.

Paštika ANIMONDA Vom Feinstein krůtí + kuřecí + bylinky 100 g

Paštika s krůtím masem, kuřecími prsy a bylinkami je dokonale přizpůsobena nutričním požadavkům dospělých koček od 1 do 6 let.